Coffeeshop

Have fun, post, discuss anything you want. Need help? Just ask us. Need support? Just tell us. Want to have fun? That's why we are here, )

HomeRegisterLog in

Share | 

Rantottacska

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Bandi
Admin

PostSubject: Rantottacska   Tue Nov 03, 2009 2:50 pm

Manapsag mar baratok kozt is rank jott a fozocskezes, es ha van eselyem besegitek esetleg meg meg beszelunk recepteket es hallottam egy erdekes modszert a rantotta keszitesere, vagyis nem erdekes de finom, kiprobaltam es megeri nektek is kiprobalni. Nem mondok adagokat mert mindenki izles es mennyiseg utan kesziti majd el, csak a fojamatot sorolom:

Vesszuk a kis kolbaszt, hasaljat, toka szallonat, sonkat vagy ami akad (lehetoleg legyen benne egy kis kover) es oda tesszuk pirulni. Mikor mar felig megpirult hozza adjuk az elore felvagott (APROZOTT) hagymat, paprikat es ezzel tovabb piritjuk, piritas vege fele meg izlesitjuk egy kis fuszerrel (so, bors, paprika, oregano .. mindenki mit szeret, izles szerint).
Fuszerezes utan hagyjuk meg egy kicsit pirulni aztan ra utjuk a tojast/tojasokat. IGEN!!! Ra utjuk mintha tukor tojast keszitenenk. ha ez megvolt akkor elkezdjuk kavargatni, keveredjen jol ossze a piritott husinkal es zoldsegeinkel es keverve szet maszatoljuk a sargajat a feherjevel es ime kesz ebbol lessz a fincsi rantotta. Keverjuk kavarjuk mig megsul a tujas aztan tetszes szerint talaljuk eeeeeeesss ELFOGYASSZUK Very Happy
JO ETVAGYAT MINDENKINEK

Azt elfelejtettem emliteni hogy miutan kesz van jo izt ad neki egy kis reszelt sajt mig meleg .. foleg ha van kis fustolt sajt
Back to top Go down
http://coffeeshop.sosforum.net

Rantottacska
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1